Příběh 0 – PROČ PŘÍBĚHY ZE SVĚTA

Seriál inspirujících příběhů

Jak a proč tento seriál vznikl?

 

Mám ráda příběhy lidí. Je zajímavé, jak nás život vede, směřuje a postrkává přesně tam, kde máme být.

Na svých cestách po různých zemích jsem poznala spoustu lidí s nejrůznějšími životními cestami. Fascinovaly mě všechny.

A tak mě napadlo, že by bylo skvělé, aby tyto příběhy nezůstali jen v mé paměti (tam by asi nevydrželi dlouho 🙂 ). Navíc pro můj blog se skvěle hodí.

  • Jsou to příběhy skutečných lidí, které znám, které jsem potkala na cestách mimo domov nebo lidé, kteří mě inspirují a zaujal mě jejich životní příběh.
  • Jsou to příběhy, které dokáží motivovat nejen mladé lidi, aby také vykročili ze své komfortní zóny, vydali se do světa a šli za svými sny.
  • Jsou to příběhy, které jsou zajímavým čtením a můžou být inspirací pro mnohé z nás z různého důvodu. Každý si tam najde “to své” téma.
  • Jsou to příběhy o tom, jak život v zahraničí obohatil jejich život.

Jsou to prostě PŘÍBĚHY ZE SVĚTA! PŘÍBĚHY, CO INSPIRUJÍ!

 

 

Požádala jsem tedy známé, kamarády i neznámé, co sleduji, aby se o svůj příběh podělili. Vyprávějí lidé, kteří cestovali nebo cestují, žili nebo stále žijí, pracovali nebo pracují mimo své rodné země.

Dozvíme se proč si tuto cestu vybrali, co je k tomu přivedlo? Co jim dala? Čeho se na začátku báli? Proč setrvávají v cizí zemi nebo proč ji opustili? … A mnoho dalšího, co s chtěli sdílet.

 

Můžete zanechat komentář, pokud Vás něco napadne. Třeba bude příběh podobný tomu Vašemu, který může být teprve na začátku. Nebo to může být život, o kterém zatím nevíte, že ho můžete žít.

Pokud máte podobný “příběh ze světa” a chtěli byste ho sdílet, klidně mi napište (jana@zivotvesvete.cz). Budu ráda. Inspirace a motivace není nikdy dost! 😉

První díl už v lednu 2023!

 

Přeji hezké počteníčko.

 

“Nejlepší je udělat si na vše svůj pohled na základě vlastní zkušenosti.”  

Jana Kalenská, autorka projektu a aktivit Život ve světě

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *