Život
ve světě

Otevírám možnosti
nových začátků,
vysněného života nebo života,o kterém ani nevíte,že ho můžete žít.

Vítám vás ve svém projektu ŽIVOT VE SVĚTĚ!

Mou radostí je předávat své nadšení z cestování, inspirovat, motivovat a podporovat mladé lidi (vlastně všechny lidi 🙂 ), ukázat jim jaké mají možnosti, doplnit to, co je třeba ještě dotáhnout, aby člověk udělal rozhodnutí za sebe a pro sebe, pro svůj život, pro svou budoucnost. Zahraniční zkušenost se pro mne takovým vstupem do dospělosti, osamostatnění se a osvobození se od života, který jste žili jako děti. Vnímám tuto životní zkušenost jako přechodový rituál od teenagera k dospělé bytosti, jako výzvu, po které má člověk pocit, že dospěl.

Inspirace

Proč vlastně cestovat? K čemu to vám nebo vašim dětem bude? Znáte někoho, kdo žije v zahraničí? Znáte někoho, kdo vyjel studovat do zahraničí? Znáte někoho, kdo dobrovolničil v zahraničí? …

Najdi si, co tě zajímá, které tě přitáhlo a nech se inspirovat.

Možnosti

Z mé zkušenosti vám cestování, potažmo život v zahraničí, na delší nebo i krátkou dobu, otevře v životě nové možnosti a ukáže vám i více sebe. Čeho jste doopravdy schopni. Říkáte si třeba: „Ale jak to sakra všichni dělají? Kde na to vzali peníze? Jakto, že se jim povedlo odjet právě tam, kam bych chtěl/a i já? Jak to mám udělat? ….“ a další a další otázky, které vás napadnou.  

Podpora

Podpora na cestě k naplnění snů je obrovsky důležitá. Nechat se inspirovat, že to jde, nabídnout možnosti jaké existují a podpořit k akci jsou tři základní kroky k úspěšnému splnění svého snu, ať je jakýkoliv.

Pokud tedy potřebujete podporovatele … jsem tu pro vás!


Mé služby

Aktivity a hry

Multikulti hry, aktivity
pro deti do MŠ, ZŠ, SŠ

Můj příběh

Tak jako spoustu mladých lidí jsem vůbec nevěděla, co budu dělat, co mám jít po maturitě studovat nebo co bych chtěla dělat jako zaměstnání. Přišlo mi, že taková pracovní pozice jakou jsem si přála, ještě neexistuje 🙂 Jediné, s čím jsem si byla jistá byla touha poznávat nové země, jejich kulturu, lidi, přírodu, prostě všechno neznámé a nové

Kontakty

Telefon nebo WhatsApp

+420 605 249 850

jana@zivotvesvete.cz

 

Najdete mně na Facebooku