Příběh 26. – Inspirace není nikdy dost

Poslední příběh roku 2023 jsem si nechala pro sebe 🙂

V tomto roce i předešlých letech jsem cestovala hlavně po bližších destinacích Evropy. Mé životní podmínky se změnily, narodily se mi děti, začala jsem se opět vzdělávat, učit angličtinu, pracovat na tomto projektu, a tak bylo třeba se trochu přizpůsobit. Život nezastavíme, ten se děje, ale vždy jsou možnosti a způsoby. Děti jsou součástí našich životů a věřím, že ukazovat jim svět od malička jim předá do života ohromné bohatství. Cestování s dětmi nakousla ve svém video příběhu 22 Bára. Pokud jste neviděli, určitě doporučuji.

Podělím se s vámi o pár obrázků z Kanárských ostrovů La Palmy a Tenerife, Turecka, Chorvatska nebo Španělska a domovských Krkonoš:

 

 

Děkuji vám za přízeň.

Za tento rok se mi podařilo posbírat 25 příběhů od mých blízkých kamarádů, lidí, které jsem potkala na cestách nebo v profesním životě. Děkuji všem, kteří se podělili. Každý je pro mě fascinující a má, co předat ostatním.

Věřím, že Příběhy ze světa jsou krásnou a autentickou inspirací pro všechny čtenáře, kteří se rozhodují vycestovat, ale i pro ty, kteří jen mají rádi inspirativní životní příběhy. Lidí, kteří cestují stále přibývá a to mě těší.

Příběhy nekončí.

Stále budu přidávat další, když poznám zajímavého člověka, který bude ochotný svůj příběh vyprávět.

Inspirace není nikdy dost!

Toto přání do nového roku je velmi vystihující a plně s ním souzním, a takto to svými slovy přeji i vám:

 

“V roce 2024 Vám přeji je hodně cestovat, spoustu nových zážitků, vnitřní klid, dobré lidi kolem sebe a hlavně buďte šťastni.”

 

KRÁSNÝ ROK 2024!

přeje Jana

Sledovat mě můžete dále i na instagramu nebo facebooku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *