Příběh 2. – Ekvádor nebo Skotsko

 

Tento příběh je od mé kamarádky Jess z Ekvádoru. Potkala jsem ji ve Skotsku, když jsme pracovaly ve stejném týmu v korporátu. Měla jsem pak ještě tu čest, že mě hostila ve svém domě v Quitu (hlavní město Ekvádoru), když jsem cestovala po Jižní Americe.

 

 

Ekvádor nebo Skotsko?

 

 

 

 

 

 

Proč jsem začala cestovat?

 

Pocházím z Ekvádoru, což je malá země v Jižní Americe. Můj otec byl však Skot a vždy mě inspiroval k poznávání jiných kultur po celém světě. Každé léto jsme cestovali za rodinou do Spojeného království a líbilo se mi vidět, jak byla rozdílná latinská výchova od evropského životního stylu.

Od svých 18ti let jsem žila mezi svými dvěma domovy, Ekvádorem a Velkou Británií. Před 6ti lety jsem se rozhodla usadit v Londýně. Nyní mám manžela a čekám své první miminko. Mám skvělou kariéru a jsem velmi šťastná!

 

 

Je vždy těžké opustit své kořeny a neustále mi chybí moje rodina, moji přátelé, jídlo z Ekvádoru, hudba! Ale příležitost cestovat a žít na místě, které je plné lidmi z celého světa, kteří mluví různými jazyky a mají různé zkušenosti, je fascinující!

Měla jsem to štěstí, že jsem mohla cestovat na tolik míst, ale svět je tak obrovský a miluji tu možnost objevovat vše, co nabízí!

Miluji cestování, protože otevírá všechny smysly a zejména otevírá vaši mysl všem těm úžasným lidem, scenériím, kulturám, kuchyním, hudbě a tradicím, které každé místo nabízí!

 

 

Original story in English for English lovers 🙂

Why did I start travelling? I come from Ecuador, which is a small country in South America, my father was Scottish though and always inspired me to learn about other cultures around the world. Every summer we would travel to visit our family in the UK and I loved seeing how different our Latin upbringing was, so different to the European lifestyle.

Since I was 18 I have lived between my two homes, Ecuador and the UK and 6 years ago, I decided to get settled in London. I now have a husband and I am expecting my first baby. I have a great career and I am so happy! It’s always difficult to leave your roots and I constantly miss my family, my friends, the food in Ecuador, the music! But the opportunity to travel and live in a place which is filled with people from around the world that speak different languages and have different experiences is fascinating!!

I have been lucky to travel to so many places, but the world is so vast and I love being able to discover all that it has to offer! I love travelling because it opens all the senses and especially it opens your mind to all the different amazing people, sceneries, cultures, cuisines, music and traditions each place has to offer!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *